W kwietniu mieliśmy przyjemność gościć pana Jorge Trujillo, przedstawiciela słynnej winnicy Muga z hiszpańskiej Riojy.

Podczas naszych spotkań w Warszawie, Krakowie i Zakopanem przeprowadziliśmy serię szkoleń dla profesjonalistów, poświęconych wyjątkowym winom Muga. Pan Trujillo podzielił się swoją rozległą wiedzą i pasją z uczestnikami, wprowadzając ich w fascynujący świat tych win.

Nie mogliśmy również zapomnieć o naszych miłośnikach wybornych win. Zorganizowaliśmy kilka wyjątkowych kolacji i degustacji, podczas których można było delektować się doskonałymi winami Muga. Każdy łyk dostarczał niezapomnianych doznań smakowych, czyniąc z tych chwil prawdziwie wyjątkowe doświadczenie.

Wina Muga spełniły wszystkie oczekiwania. Niezawodna jakość, za którą winnica jest znana na całym świecie, w pełni wyraziła się w każdym kieliszku. Każdy łyk przenosił nas do różnorodnych siedlisk Rioja Alta, skąd pochodzi ta wyjątkowa marka.

Dziękujemy panu Jorge Trujillo za jego wizytę i za przekazanie nam cennych informacji na temat win Muga. To spotkanie z pewnością wzbogaciło nasze zrozumienie i miłość do tego wybitnego producenta.

Zobacz wina Muga dostępne w naszym portfolio tutaj.

Prowadzisz restaurację lub hotel? Poznaj ofertę win dla restauracji i hoteli od Wineonline >>>

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram