O Wineonline

 

Jesteśmy partnerem, przewodnikiem, doradcą w świecie pasji, a nie tylko dostawcą alkoholu.
Rozmawiamy z naszymi klientami szczerze i otwarcie.

 

Jesteśmy polską firmą winiarską działającą na rynku od 2000 roku. Naszą ofertę opieramy na bezpośrednim imporcie z winnic i bardzo skrupulatnym, subiektywnym wyborze win. Wszystkie wina, które są w naszej ofercie sami wybraliśmy, kierując się przede wszystkim zasadą, że wina te powinny smakować naszym klientom, nam samym oraz naszym przyjaciołom.

Importujemy rocznie około 500 000 butelek wina, sprowadzając je głównie z Włoch, Chile, Portugalii i Hiszpanii. Mamy jednak także bardzo szeroką ofertę z Francji, Australii, USA, Nowej Zelandii, Węgier i Argentyny. W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 400 różnych win.

Mamy przyjemność pracować dla kilkuset aktywnych klientów.  Są wśród nich sklepy specjalistyczne, restauracje, hotele i firmy cateringowe z całego kraju.

Zapewniamy cały wachlarz narzędzi wspierających sprzedaż u naszych klientów.

Dzięki bezpośredniemu importowi wina mamy kontrolę nad jakością produktów przy zakupie, nad jego transportem i przechowywaniem. Znamy ludzi, od których wina kupujemy, znamy tych, którzy je dla nas transportują i w końcu bardzo dobrze znamy tych, którzy je od nas kupują.

Naszą długofalową przewagę budujemy na 4 filarach strategicznych, które chcemy rozwijać i inwestować:

  • Bezpośrednie, silne relacje z producentami.
  • Długoterminowe, rentowne relacje z klientami. Relacje które charakteryzuje elastyczność i otwartość na potrzeby klienta. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.
  • Dobrze dobrana oferta, gdzie wszystkie produkty zostały przez nas spróbowane, zaakceptowane i wpisują się w aktualne trendy winiarskie na świecie.
  • Wysokie kompetencje naszych doradców handlowych.
Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram