Winnica Kazimierskie Wzgórza

Jesteście świadkami spełniania największego marzenia pewnej niesamowitej pary – poznajcie Bogusię i Marka – założycieli Winnicy. Na Waszych oczach, od pierwszych sadzonek, widzicie, jak małżeństwo które połączył Kazimierz Dolny, realizuje swoją pasję do wina, a przy tym z pełnym entuzjazmem dbają o każdą gałązkę winorośli.

Para tworzy w Winnicy rodzinną ostoję, a otwartość i szacunek do innych przyciąga do nich dobrych ludzi, tworząc tym samym lokalną społeczność z sąsiadami. Swoim uporem i ciężką pracą oraz odwagą uciekli z wielkiego miasta, aby przeżyć przygodę życia, realizować swoją pasję, stworzyć coś zupełnie nowego. Oboje chcą się tym dzielić z Przyjaciółmi i Gośćmi. Chcą też oferować przyjemne wina, wyjątkowe miejsce odpoczynku i ‘chwile warte wspomnień’.

Postawili sobie wysoko poprzeczkę, uczestnicząc w polskich i zagranicznych szkoleniach winiarskich – dążą do win wyjątkowych, które będą mogły tworzyć najlepiej zgrany duet z przepysznymi potrawami.

Zobacz ofertę win Kazimierskie Wzgórza tu!

Łukasz Bogumił: Od niemal dziesięciu lat jestem głównym sommelierem importera win Wineonline w Warszawie, gdzie odpowiadam za szkolenia dla pracowników, degustacje dla klientów oraz opiekę merytoryczną nad treścią publikacji drukowanych i online.

Social Share Buttons and Icons powered by Ultimatelysocial
Facebook
YouTube
LinkedIn
Instagram